EXIT to "Workforce Architecture"

Fortune; uzmanlaşmış işgücüne ihtiyaç duyan firmaların, ihtiyaç ve yetkinliklerinin derinlemesine analiz edilerek, mimari bir tasarım, detay ve kalitesinde çözümler üretilmesi sorumluluğunu üstlenmiştir. İnsan Kaynaklarının bu yaklaşımı, "İşgücü Mimarisi" olarak tanımlanır ve bu yaklaşım Fortune'nun temel ilkesidir.

Fortune ile işbirliği yapan firmalar ve portföyünde bulunan tüm adaylar, Fortune Danışmanlarının desteği ve eski kalıplardan sıyrılmış özenli yaklaşımı ile, "İşgücü Mimarisi"ne ulaşır.

Türkçe English

Hakkımızda

FORTUNE müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan  ulusal ve uluslararası  kuruluşlara hizmetlerini sunmaktadır.

FORTUNE; insana DEĞER VERİR.

1994 yılında kurulan FORTUNE; yapılanmasını, her geçen yıl müşterisi olan firmalara vermeyi hedeflediği hizmetler doğrultusunda geliştirmiş ve günümüzde Türkiye'de danışmanlık sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

FORTUNE müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan ulusal ve uluslararası kuruluşlara hizmetlerini sunmaktadır.

Fortune Danışmanlık; verdiği "İnsan Kaynakları, Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı" hizmetlerinde, tüm bu koşulları göz önünde bulundurarak, analiz ederek sunulacak çözümlerin, eski kalıplarından sıyrılarak, bir "İşgücü Mimarisi" detayında ve kalitesinde olmasını hedeflemektedir.

Fortune Danışmanlık Çalışma Prensipleri:

"Danışmanın Sorumluluğu"

FORTUNE danışmanları, projelerin sorumluluğunu müşterisi adına üstlenir ve tamamlar.

"Müşterinin Bilgilendirilmesi"

FORTUNE üstlendiği projelerle ilgili olarak projenin tüm safhalarında müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme sorumluluğunu taşır.

"Gizlilik"

FORTUNE gerek müşterisi gerekse adayları adına tüm bilgilerin bilinmesi gerektiği kadar ve zamanında iletilmesinin sorumluluğunu taşır.

"Off limits"

FORTUNE; adına proje yürüttüğü müşterilerinin çalışanlarını, kendi aday havuzuna almaz.

"Gerçek İhtiyacın Tespiti"

FORTUNE üstlendiği projelerde müşterisi adına düşünür ve müşterisinin gerçek ihtiyacını tespit edebilmek amacıyla gerekli soru ve önerileri yöneltir.

Fortune Değerleri:

FORTUNE; rekabet stratejisinde en etkin yolun insan olduğuna ve bunun temelinin doğru eleman seçimi olduğuna İNANIR.

FORTUNE; uzman danışman kadrosuna ve onların müşterilerine verdiği kaliteli hizmete GÜVENİR.

FORTUNE; 12 yıllık tecrübesiyle alanında öncü bir firma olmasının sebebini müşteri firmaları ile beraber büyüme stratejisine bağlı olduğunu BİLİR.

FORTUNE; seçme ve yerleştirme danışmanlığı hizmetinde adayların hedefleriyle müşterilerinin hedeflerini bütünleştirmekten GURUR DUYAR.

FORTUNE; müşterilere sunduğu her bir hizmetinde onlar gibi düşünmeye ve hareket etmeye ÇALIŞIR.

FORTUNE; bu değerlerini uygulamayı yönetim kadrosu ve çalışanlarıyla vizyonuna ulaşmada misyon EDİNİR.

FORTUNE; yaşamın ve geleceğin paylaşılmasına IŞIK TUTAR.